Riese & Müller Charger4 GT touring HS · Financieren
Riese & Müller Charger4 GT touring HS via financieren
Dezelfde basis, met derailleur. Via financieren rijdt u de Riese & Müller Charger4 GT touring HS zorgeloos — EVTrader regelt altijd de scherpste prijs én voorwaarden voor u.
120 kmActieradius
0.75 kWhAccucapaciteit
0.34 pkVermogen
0 kWSnelladen
Riese & Müller Charger4 GT touring HS · Bosch Performance Line Speed middenmotor met derailleur
Indicatie
Stel uw financieren samen
Leasecalculator
Uw maandbedrag op maat
Het exacte maandbedrag hangt af van looptijd, kilometers per jaar en een eventuele aanbetaling. Via WhatsApp stellen wij binnen één werkdag een persoonlijke berekening voor u op.
120 kmActieradius
± 8 wknLevertijd
Inbegrepen
Wat zit erbij?
- Direct volledig eigenaar van het voertuig
- Aankoopbedrag gespreid over vaste termijnen
- Geen kilometerbeperking
- Vrij om het voertuig later te verkopen
- Mogelijk fiscaal voordeel voor ondernemers
Specificaties
Charger4 GT touring HS in het kort
Actieradius (WLTP)120 km
Accucapaciteit0.75 kWh
Snelladen (DC)0 kW
Vermogen0.34 pk
Topsnelheid45 km/u
AandrijvingBosch Performance Line Speed middenmotor met derailleur
Direct contact
Offerte Riese & Müller Charger4 GT touring HS
Vraag uw financieren-offerte voor de Riese & Müller Charger4 GT touring HS aan via WhatsApp. Gratis en vrijblijvend.
Offerte via WhatsAppGratis & vrijblijvend · reactie binnen 1 werkdag
FAQ
Veelgestelde vragen — Charger4 GT touring HS financieren
Geen antwoord op uw vraag? Stel hem direct via WhatsApp — wij reageren snel en adviseren gratis.
Alleen de overbrenging. De touring heeft een derailleur (lichter en efficiënter, maar alleen rijdend te schakelen), de vario een traploze Enviolo-naaf met tandriem die ook in stilstand schakelt.
In de praktijk de touring, doordat een derailleur mechanisch efficiënter is dan een naaf. Beide hebben dezelfde 750 Wh accu met een opgave van 80 tot 120 kilometer.
Ja. Als speed-pedelec valt hij onder de bromfietsen: minimaal een AM-rijbewijs, een geel kenteken, WA-verzekering en een helm volgens NTA 8776.
Bij financieren koopt u het voertuig en betaalt u het aankoopbedrag in vaste maandtermijnen af. U bent direct eigenaar en mag het voertuig vrij gebruiken en later verkopen.
Ja, anders dan bij lease bent u bij financieren vanaf de aankoop eigenaar van het elektrische voertuig.
Nee, er is geen kilometerbeperking. U rijdt onbeperkt zonder bij te betalen voor extra kilometers.